ZGŁOŚ KONTROLĘ AUTOKARU

  • 09.02.2019, 16:13 (aktualizacja 09.02.2019, 16:22)
  • Marek Madej
ZGŁOŚ KONTROLĘ AUTOKARU
Jak co roku w okresie ferii policjanci z zamojskiego ruchu drogowego czuwając nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży będą dokonywali kontroli autokarów przewożących nasze pociechy na zimowy wypoczynek.

Zachęcamy do zgłaszania kontroli autokarów. W tym celu należy zadzwonić do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu (84) 677-14-17lub sekretariatu Wydziału Ruchu Drogowego (84) 677-12-31.

bezpieczeństwo dzieci i młodzieży policjanci Komendy Miejskiej Policji w Zamościu zachęcają do zgłaszania kontroli autokarów, którymi dzieci i młodzież będą podróżowały do miejsc zimowego wypoczynku.  W czasie kontroli funkcjonariusze sprawdzą przede wszystkim trzeźwość kierowców, dokumenty i stan techniczny pojazdów oraz niezbędne wyposażenie. Najlepszym rozwiązaniem jest poinformowanie policjantów o planowanym wyjeździe z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Kontakt telefoniczny:

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zamościu tel. 84 677-14-1784 677-14-62 (zgłoszenia przyjmowane całodobowo)

sekretariat Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu tel. 84 677-12-31(zgłoszenia przyjmowane w godz. 7.30 - 15.30).

Miejsce kontroli:

Parking przy ul. Partyzantów 8 (obok dawnej siedziby PZU)

Pamiętajmy, że jeśli stan techniczny autokaru lub stan trzeźwości kierowcy wzbudza nasze podejrzenie, to należy nie dopuścić do kontynuowania podróży, a o przypuszczeniach powiadomić policjantów. Zgłosić wątpliwości może każdy zatroskany o bezpieczeństwo dzieci - rodzic, opiekun lub organizator wypoczynku.
D.K-B.

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe