POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI TRAGICZNEGO W SKUTKACH WYPADKU

  • 10.02.2019, 22:24 (aktualizacja 10.02.2019, 22:30)
  • Marek Madej
POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI TRAGICZNEGO W SKUTKACH WYPADKU
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Stary Zamość.

36 letni mieszkaniec tej gminy został potrącony przez nieustalony dotychczas pojazd. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia nieudzielając pomocy poszkodowanemu. Pieszy na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Wszystkie osoby, które były świadkami bądź posiadają informację na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu.

Informacje otrzymaliśmy dzisiaj przed godz. 7:00 rano. Osoba zgłaszająca przejeżdżając przez Stary Zamość zauważyła w przydrożnym rowie leżącego mężczyznę. Kilka minut później na miejscu byli już policjanci. Przez kilka godzin trwały oględziny miejsca, w którym odnalezione zostały zwłoki.   Mundurowi ustalili tożsamość ofiary,  to 36 letni mieszkaniec gm. Stary Zamość.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36 latek jest ofiarą wypadku drogowego. Mężczyzna został potrącany przez nieustalony dotychczas pojazd, którego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia nieudzielając pomocy poszkodowanemu.

Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod nadzorem prokuratury, uczestniczył w nich także  biegły z zakresu ruchu drogowego.  Równocześnie rozpoczęły się  poszukiwania kierowcy. Policjanci ustalają świadków, zabezpieczają monitoring, zbierają wszelki informacje, które doprowadzą nas do ustalenia osoby, która prowadziła pojazd.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 R.L.R

http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/87986,Zamosc-Policjanci-wyjasniaja-okolicznosci-tragicznego-w-skutkach-wypadku.html

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe