24-LATEK ZATRZYMANY ZA POSIADANIE MEFEDRONU

  • 12.02.2019, 08:09
  • Marek Madej
24-LATEK ZATRZYMANY ZA POSIADANIE MEFEDRONU
Ponad czterdzieści gramów mefedronu zabezpieczyli puławscy i lubelscy policjanci u 24-letniego mieszkańca Puław.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowej, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek puławscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie weszli do jednego z mieszkań na terenie Puław. Z informacji jakie posiadali wynikało, że mieszający tam 24-latek posiada substancje narkotyczne i może trudnić się handlem narkotykami.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli ponad czterdzieści gramów substancji psychotropowej, którą po zbadaniu okazał się być mefedron. Funkcjonariusze znaleźli również wagę elektroniczną oraz przedmioty służące do dzielenia narkotyku na porcje.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania substancji psychotropowej za co, zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

E.R.K.

http://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/88011,Pulawy-24-latek-zatrzymany-za-posiadanie-mefedronu.html

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe