Awaria ogrzewania briefing prasowy dyr. Trześniowskiego.

  • 12.02.2019, 08:37
  • Marek Madej
brefing_veolia_ogrzewanie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na prośbę firmy Veolia przekazujemy Państwu informację o aktualnej sytuacji, którą uzyskaliśmy od Romana Trześniowskiego, Członka Zarządu, Dyrektora ds. rozwoju Veolia Wschód:

 

„ - najpoważniejsza awaria dotyczy uszkodzenia magistrali ciepłowniczej 300 mm pod ul. Hrubieszowską w okolicy Hop stopu. Ruch będzie zatrzymany, opracowujemy organizację ruchu i wymieniamy sieć ciepłowniczą pod jezdnią. Naprawa tej sieci przywróci ogrzewanie w ul. Reja, Listopadowej , Spadek , części Polnej i Lwowskiej

- pozostałe ekipy naprawiają sieć w ul. Partyzantów oraz przyłącze do bloku Kamienna 15

- lokalizujemy miejsce awarii przy ul. Peowiaków ( na przeciwko Cmentarza ) - uszkodzone przyłącze do wymiennikowni zasilającej 11 bloków.”

 

 

 

 

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe