DZIĘKI ZGŁOSZENIU NA KMZB POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCĘ KRADZIEŻY

  • 21.02.2019, 08:47
  • Marek Madej
DZIĘKI ZGŁOSZENIU NA KMZB POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCĘ KRADZIEŻY
Policjanci dzięki zgłoszeniu na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zatrzymali 62-latka z gm. Werbkowice.

Mężczyzna odpowie za kradzież drzewa z lasu na szkodę nadleśnictwa w Mirczu. Za kradzież drzewa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na podstawie zgłoszenia w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa policjanci z Posterunku Policji w Werbkowicach ustalili i zatrzymali 62-letniego mieszkańca gminy Werbkowice. Mężczyzna dokonał wycięcia, a następnie kradzieży 5 sztuk drzewa dębu i 4 sztuk drzewa grabu o łącznej wartości ponad 4 tys. zł na szkodę Lasów Państwowych – Nadleśnictwa w Mirczu.

62-latek przyznał się do kradzieży. Tłumaczył się, że drzewo z lasu ukradł na opał. Teraz odpowie przed sądem. Za ten czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.                                                                                         

J.K. 

http://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/88321,Hrubieszow-Dzieki-zgloszeniu-na-KMZB-policjanci-zatrzymali-sprawce-kradziezy.html

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe