DREWNIANY DOM SPŁONĄŁ DOSZCZĘTNIE

  • 12.03.2019, 12:56 (aktualizacja 12.03.2019 14:07)
  • Marek Madej
 DREWNIANY DOM SPŁONĄŁ DOSZCZĘTNIE
Tomaszowscy policjanci ustalają okoliczności pożaru, do jakiego doszło w miniony weekend w m. Ciotusza Stara. W ogniu stanął drewniany dom. Pomimo akcji gaśniczej budynek spłonął doszczętnie. Na szczęście mieszkańcom nic się nie stało.

Sobotniej nocy tuż przed godz. 22:00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Ciotusza Stara. Na miejscu policjanci zastali prowadzących akcję gaśniczą strażaków. Funkcjonariusze ustalili, że to sąsiedzi wezwali pomoc, kiedy zauważyli wydobywający się z drewnianego domu dym. Z uwagi na to, że nikt nie otworzył im drzwi wybili szybę okienną płonącego domu. Z budynku wyprowadzili dwóch sąsiadów wieku 59 i 43 lat. Na szczęście mężczyźni nie potrzebowali pomocy medycznej, nie odnieśli żadnych obrażeń.Niestety pomimo intensywnych działań budynek spłonął doszczętnie.

   Postępowanie w tej sprawie prowadzą tomaszowscy policjanci wraz z prokuratorem. Ma ono na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności oraz przyczynę pożaru. Nie wykluczone, iż powodem pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

M.R

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe