PIJANA ŚPIĄCA PARA, GŁOŚNA MUZYKA I 2,5 LETNIE DZIECKO

  • 12.03.2019, 13:44 (aktualizacja 12.03.2019 13:52)
  • Marek Madej
 PIJANA ŚPIĄCA PARA, GŁOŚNA MUZYKA I 2,5 LETNIE DZIECKO
Głośna muzyka, puste butelki po alkoholu przy łóżku, pijana śpiąca matka z konkubentem, a obok nich 2,5 letnie dziecko. Taki widok zastali policjanci, którzy wczoraj przed południem zostali wezwani na interwencję do jednego ze świdnickich mieszkań. Okazało się, że 35-latka miała blisko trzy promile alkoholu w organizmie, a jej konkubent nieco więcej. Teraz sprawą matki zajmie się sąd.

Wczoraj świdniccy policjanci przed południem zostali wezwani na interwencję, gdzie było podejrzenie, że nietrzeźwa matka sprawuje opiekę nad swoim małym dzieckiem. Po przybyciu na miejsce mundurowi słyszeli z lokalu odgłosy głośnej muzyki. Pukali do drzwi, lecz lokatorzy nie reagowali. Okazało się, że drzwi były otwarte. Po wejściu do mieszkania policjanci zastali śpiącą parę w łóżku, obok której leżało dziecko. Przy łóżku znajdowały się opróżnione butelki po wódce, a od śpiących, czuć było wyraźną woń alkoholu.

Jak się wkrótce okazało, 35-latka miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie, a jej konkubent ponad trzy. Na miejscu poza policją interweniowali pracownicy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

2,5-letnie dziecko kobiety zostało przekazane do rodziny zastępczej, a kobieta została osadzona w policyjnym areszcie.

Teraz prowadzone będzie postępowanie, które sprawdzi czy kobieta dopuściła się narażenia swojego dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara do 5 lat pozbawienie wolności.

E.D.

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe