,,W obronie wyobraźni”.

  • 21.03.2019, 12:21 (aktualizacja 21.03.2019, 13:31)
  • Marek Madej
,,W obronie wyobraźni”.
Katolickie Stowarzyszenie 'Civitas Christiana' w Zamościu zaprasza na spotkanie poświęcone twórczości Johna Ronalda Tolkiena pt. ,,W obronie wyobraźni”.

 

   Niecodzienne spotkanie odbędzie się w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia  'Civitas Christiana” w Zamościu. Będziemy mieli okazję wysłuchać dwóch referatów , które przybliżą nam twórczość Johna Ronalda Tolkiena . W swoich powieściach pisarz zawarł  przesłania religijne zachęcające do katolickiej wiary. Gośćmi spotkania będą  dr Alena  Androsik,  która wygłosi referat pt.  ,,Przez mity ku Ewangelii” oraz o. dr Anicet Piotr Gruszczyński (Wyższe Seminarium Duchowne, Kalwaria Zebrzydowska) pt. ,,Kto uratował Śródziemie, czyli o Chrystusie Tolkiena”.

Spotkanie odbędzie się  25 marca (poniedziałek) o godzinie 16.00  w ,,Civitas Christiana” ul. Ormiańska 1. 

Wstęp wolny,

 

 

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe