Zobacz "Miniaturowy świat"

  • 26.03.2019, 10:23 (aktualizacja 26.03.2019, 12:10)
  • Marek Madej
Zobacz "Miniaturowy świat"
Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał zaprasza do zwiedzania nowej wystawy czasowej "Miniaturowy świat".

Wystawę modeli wykonanych z plastiku i kartonu przez modelarzy  z południowo -wschodniej część Polski możemy obejrzeć na piętrze zamojskiego Arsenału. W skład ekspozycji wchodzą  prace zarówno wojskowe jak i cywilne. Samoloty, okręty i pojazdy lądowe, które możemy podziwiać na wystawie są modelami bardzo czasochłonnymi. Niektóre z nich składają się nawet z kilkuset części, a na ich budowę trzeba było poświęcić kilka miesięcy pracy. Wiele z nich zostało docenionych i nagrodzonych w konkursach modelarskich w całym kraju.

"Miniaturowy świat" można zwiedzać do końca maja 2019 r.

Wystawa powstała we współpracy z:

Muzeum Kresów w Lubaczowie, ZTS Lublin - Klub modelarstwa redukcyjnego, MINIATURA w Krzczonowie, Aktywne Borki, Bursą Międzyszkolną nr 1 w Zamościu, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu.

 

 

 

 

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe