Czy Hrubieszów stanie się nową stolicą horroru?

  • 12.04.2019, 12:56
  • Marek Madej
Czy Hrubieszów stanie się nową stolicą horroru?
 Już teraz możesz mieć na to wpływ! Poznaj pierwszą powieść zamojskiego pisarza (pochodzącego z Werbkowic) - Izarowskiego , inicjatora projektów Horror na Roztoczu, Horror na Roztoczu 2: Insomnia oraz współtwórcy książki Izarowscy: Apokalipka, napisanej wspólnie z sześcioletnią córką. Pogwar, bo taki tytuł nosi powieść, opowiada o mrocznych sekretach zapomnianej miejscowości obok Hrubieszowa i Werbkowic, a także o zagadkowych losach jej mieszkańców

 Skąd pomysł na powieść? Pomysł narodził się podczas koszmarnego snu, który nawiedził Izarowskiego. Snu, w którym kilkuletniego chłopca nawiedza duch jego zagubionej zabawki. Jednak to nie sen był najbardziej przerażający, a miejsce gdzie toczy się akcja. Sęki Złe - niewielka, zapomniana miejscowość w okolicach Hrubieszowa i Werbkowic, której próżno szukać na mapie. Miejscowość, gdzie czas wydaje się zatrzymany w miejscu, a ludzie są po prostu nieludzcy. Pogwar to ponad 250 stron grozy sączącej się z każdej kartki.

Ty także możesz zdobyć swój egzemplarz wspierając nasz projekt!

Do 26 kwietnia trwa akcja ufundowania książki na stronie www.pogwar.pl – przy współpracy z platformą crowfundingową PolakPotrafi. Bez zwłoki, pomóż w uczynieniu Hrubieszowa, nową stolicą powieści grozy! Wejdź na www.pogwar.pl Do udziału w projekcie zapraszają Ambasadorzy – pisarze oraz biznesmeni. Marta Krajewska (pisarka), Marek Zychla (pisarz), Piotr Ferens (pisarz), Asia Jedlińska (ilustratorka), Sebastian Rybicki (biznesmen) oraz Magdalena Czemiel (bookstagramerka)

 

materiał nadesłany

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe