O morzu i nie tylko z przedszkolakami

  • 15.04.2019, 12:50
  • Marek Madej
9 kwietnia, wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 7 przy ul. A. Asnyka, Książnica Zamojska rozpoczęła realizację cyklu spotkań dla zamojskich przedszkolaków z udziałem pani Janiny Gąsiorowskiej, matki chrzestnej statku „Ziemia Zamojska”.

 

Opowiadania o morzu, pracy marynarzy, ciekawostki związane z 28-letnią historią statku z herbem Zamościa na dziobie oraz ceremoniałem związanym z jego ochrzczeniem wypełnią także kolejne, zaplanowane do końca czerwca, spotkania z maluchami. Są one dobrą okazją również do rozmowy o konieczności ochrony przyrody - troski o czystość wód, lasów, powietrza, a także opieki nad zwierzętami.

Prowadzonej akcji, której patronuje Katolickie Radio Zamość, towarzyszy konkurs dla przedszkolaków, na wykonanie najciekawszej pracy plastycznej zainspirowanej tematyką organizowanych spotkań.

12 kwietniu podobne wydarzenie odbyło się w Przedszkolu „Bajka”, a najbliższe zostało zaplanowane w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Zamościu

 

H. Zielińska

 

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe