Zderzenie dwóch audi w centrum miasta

  • 15.04.2019, 14:34 (aktualizacja 15.04.2019, 14:44)
  • Marek Madej
 Zderzenie dwóch audi w centrum miasta
Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów marki Audi na skrzyżowaniu w centrum Chełma. Samochodami podróżowało łącznie 7 osób. Od kierowców pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Dzisiaj przed godzina 3.00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej i Alei Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Chełmie. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem marki Audi, którym kierował 20-letni mieszkaniec gminy Białopole. Wszystkich  uczestników wypadku, łącznie  7 osób przewieziono do szpitala na badania.  4 osoby z obrażeniami ciała pozostały w szpitalu, jedna przechodzi jeszcze diagnostykę.  Od 3 mężczyzn zabezpieczono krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego wypadku, m.in. kto w momencie zdarzenia kierował samochodem, który nie udzielił pierwszeństwa przejazdu.

Funkcjonariusze apelują przy tym o zachowanie ostrożności na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

E.C.

 

http://lubelska.policja.gov.pl/

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe