Sprzedał cudzy samochód

  • 17.04.2019, 14:39 (aktualizacja 17.04.2019, 14:46)
  • Marek Madej
 Sprzedał cudzy samochód
Za kradzież samochodu odpowie 43-latek z gminy Dorohusk, który sprzedał cudze auto innej osobie. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Mężczyźnie przedstawione zostały już zarzuty. Kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci z Komisariatu Policji w Dorohusku ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży samochodu marki Volkswagen Passat. O utracie auta powiadomił obywatel Ukrainy szacując wartość strat na kwotę 2500 zł. Jak się okazało 43-letni mieszkaniec gminy Dorohusk zainteresował się pozostawionym na jego posesji samochodem. Następnie nie będąc właścicielem tego pojazdu, sprzedał go innej osobie. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

Zatrzymanemu przedstawiony został już zarzut kradzieży. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

E.C.

 
http://lubelska.policja.gov.pl
Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe