Zaginął Tomasz Repeć

  • 17.04.2019, 14:49 (aktualizacja 17.04.2019, 15:01)
  • Marek Madej
Zaginął Tomasz Repeć
Świdniccy policjanci poszukują zaginionego 45-letniego Tomasza Repeć. Mężczyzna wyszedł z domu 16 kwietnia br. i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna jest podczas leczenia. Osoby, które mają informacje na temat jego miejsca pobytu prosimy o kontakt pod nr tel. 81 749 42 10 lub z najbliższą jednostką Policji.

Wyszedł z domu w godzinach porannych w dniu 16 kwietnia br. i do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną . Mężczyzna jest chory i leczy się. Tomasz Repeć ma 175cm wzrostu i około 90kg wagi, jest krępej budowy ciała, ma włosy długie, ciemne. W chwili zaginięcia nie posiadał zarostu.

Ubrany był prawdopodobnie w pikowaną kurtkę koloru granatowego ,ciemne spodnie i ciemne buty oraz czapkę. Zaginiony może przebywać na terenie Lublina w okolicy galerii handlowych.

Osoby, które mają informacje na temat jej miejsca pobytu prosimy o kontakt pod nr tel. 81 749 42 10 lub z najbliższą jednostką Policji.

E.D.

http://lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe