19-latek odpowie za uszkodzenie samochodów

  • 21.05.2019, 10:26 (aktualizacja 21.05.2019, 10:31)
  • Marek Madej
 19-latek odpowie za uszkodzenie samochodów
Za uszkodzenie mienia odpowie 19-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze. Młody mężczyzna wracając do domu przeszedł po zaparkowanych pojazdach. Pokrzywdzeni oszacowali łączną wartość strat na kwotę 1000 złotych. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci z posterunku w Siedliszczu ustalili sprawcę uszkodzenia mienia, do którego doszło w ubiegłym tygodniu w Siedliszczu. Okazał się nim 19-letni okoliczny mieszkaniec. Policjanci ustalili, że wracając w towarzystwie znajomych nocą do domu przeszedł po zaparkowanych dwóch samochodach osobowych.
Mężczyzna uszkodził w nich pokrywy silnika i spojler. Pokrzywdzeni oszacowali łączną wartość strat na kwotę 1000 złotych.

Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego uszkodzenie mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

E.C.

.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe