Leclerc liderem wsród "paliw"

  • 09.06.2019, 08:39 (aktualizacja 09.06.2019, 08:45)
  • Marek Madej
Leclerc liderem wsród "paliw"
Najniższe ceny paliw w mieście.

Szanowni Klienci, mimo obaw, że paliwo na stacji E. Leclerc podrożeje, że jest to tylko chwyt marketingowy – promocja na otwarcie ZAPEWNIAMY, ŻE NIE!!! NASZE CENY SĄ NADAL NAJNIŻSZE W ZAMOŚCIU, A MOŻE NAWET I W KRAJU.

ON -4,89

Pb95 -4,99

LPG -1,99

Wysoką jakość paliwa Pb95, ON, LPG na naszej stacji potwierdzają klienci wracając na nią i ponownie tankując, potwierdzają opinie, że paliwo jest nie tylko najtańsze, ale i najwyższej jakości!

Tak jak sami mówicie MOŻNA? MOŻNA! Robimy to dla Was!

Supermarket E.Leclerc oferuje najwyższą jakość i najniższe ceny na stacji paliw, nowy powiększony parking dla Waszej wygody i bezpieczeństwa i odnowiony sklep, gdzie oferowany jest towar najwyższej jakości i w najlepszych cenach.

My pracujemy dla Was, abyście mogli kupić wszystko, czego potrzebujecie w jednym miejscu i w komfortowych warunkach. Wasz czas jest dla nas cenny dlatego zawsze staramy się, aby obsłużyć Was sprawnie, szczególnie na działach tradycyjnych: wędliny, sery, mięso, ryby. Staramy się, aby uruchomić jak najwięcej kas, tak abyście nie tracili czasu w kolejce.

Bardzo dużo warzyw, pieczywa, wędlin, mięs, nabiału, art. spożywczych i innych produktów pochodzi od naszych lokalnych dostawców. E.Leclerc Zamość to firma lokalna, polska, z Zamościa dlatego rozumiemy, jak trudno jest działać na rynku, gdzie bardzo dużo firm nie jest zarejestrowana w naszym mieście, nie płaci tu podatków. Mając jedynie uruchomione swoje punkty, korzysta z naszych mieszkańców. To jest rynek globalny, tak to działa i to jest normalne, ale…

E. Leclerc Zamość jest stąd, dlatego zawsze wspiera regionalnych producentów, rozwój naszego regionu jest dla nas priorytetem. Tankując paliwo na naszej stacji, robiąc zakupy w naszym supermarkecie zawsze będziesz zadowolony, bo w Twoim portfelu zostanie więcej pieniędzy.

 

Polecamy się Państwa uwadze.

 

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe