TYMCZASOWY ARESZT ZA POBICIE

  • 09.07.2019, 10:34 (aktualizacja 09.07.2019, 10:55)
  • Marek Madej
TYMCZASOWY ARESZT ZA POBICIE
Dwaj mieszkańcy gm. Zwierzyniec w wieku 23 i 27-lat najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Podejrzani są o pobicie 21-latka ze Zwierzyńca. Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 8.

O pobiciu 21-latka ze Zwierzyńca dyżurny zamojskiej policji został powiadomiony późnym wieczorem w piątek. Zgłaszająca powiedziała, że dwaj mężczyźni w okolicach wejścia do parku miejskiego w Zwierzyńcu pobili chłopaka. Sprawcy kopali go i zadawali mu ciosy rękoma po całym ciele. W wyniku uderzeń pokrzywdzony doznał obrażeń wymagających hospitalizacji, załoga karetki pogotowia przewiozła  go szpitala.

Policjanci ze Zwierzyńca, którzy zajęli się sprawą ustalili, że zajście pomiędzy młodymi mężczyznami zaczęło się od wymiany zdań, która przerodziła się w awanturę zakończoną atakiem na 21-latka. Mundurowi już następnego dnia rano zatrzymali jednego ze sprawców pobicia - 23-latka z gm. Zwierzyniec. Kilka godzin później również drugi mężczyzna, 27-letni mieszkaniec tej samej gminy trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj obaj podejrzani usłyszeli zarzuty pobicia, którego skutkiem było spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 21-latka. Sąd przychylił się do wniosku Policji oraz Prokuratury i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych na okres najbliższych 3 miesięcy. Prosto z sali sądowej, gdzie przedstawiono im postanowienie o zastosowaniu izolacyjnego środka zapobiegawczego trafili do aresztu. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.  

D.K-B.

http://lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe