DZIAŁANIA „KASKADOWY POMIAR PRĘDKOŚCI”

  • 10.07.2019, 09:29 (aktualizacja 10.07.2019, 09:39)
  • Marek Madej
DZIAŁANIA „KASKADOWY POMIAR PRĘDKOŚCI”
Wczoraj odbyły się ogólnopolskie działania pod kryptonimem „Kaskadowy pomiar prędkości”. Na terenie powiatu krasnostawskiego prędkość kierujących kontrolowały patrole ruchu drogowego. Funkcjonariusze nałożyli kilkadziesiąt mandatów, a pięciu kierujących straciło prawa jazdy z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Wczoraj od wczesnych godzin rannych odbywały się ogólnopolskie działania pod kryptonimem „Kaskadowy pomiar prędkości”. Na drogi powiatu krasnostawskiego zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze pełnili służbę kontrolując przede wszystkim prędkość z jaką poruszają się pojazdy. Patrole często były dyslokowane w niewielkich odległościach na tym samym odcinku drogi.

W trakcie działań krasnostawscy policjanci skontrolowali blisko 80 kierujących. Ujawnili ponad 70 przekroczeń prędkości. W tym pięciu kierujących straciło prawa jazdy na trzy miesiące z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Rekordzista w miejscowości Rożki, gdzie jest teren zabudowany, pędził osobowym BMW z prędkością 121km/h.  Łącznie funkcjonariusze nałożyli 36 mandatów karnych, a przeciwko jednemu kierującemu został skierowany wniosek do Sądu o ukaranie.
Dodatkowo mundurowi ujawnili jednego kierującego, który poruszał się pomimo obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów.

P.W.

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe