NIE RYZYKUJ - ZBADAJ SIĘ ALKOMATEM

  • 10.07.2019, 11:04 (aktualizacja 10.07.2019, 11:08)
  • Marek Madej
NIE RYZYKUJ - ZBADAJ SIĘ ALKOMATEM
Komenda Powiatowa Policji w Krasnymstawie wzbogaciła się o nowy, samoobsługowy alkomat. Zainstalowany w poczekalni dla interesantów promiler będzie służył wszystkim tym, którzy bez względu na porę dnia i nocy będą chcieli sprawdzić swój stan trzeźwości, zanim wsiądą za kierownicę pojazdu.

Od ponad tygodnia w krasnostawskiej komendzie Policji przy ul. Okrzei 11, działa alkomat. Nowe urządzenie zostało przekazane przez Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie. Promiler  dostępny jest dla wszystkich osób, które zechcą sprawdzić swój stan trzeźwości, zanim wsiądą za kierownicę pojazdu.

Alkomat zainstalowany został w pomieszczeniu poczekalni krasnostawskiej komendy. Obsługa urządzenia jest prosta. Trzeba wyjąć z zasobnika ustnik w kształcie słomki, umieścić w otworze urządzenia, nacisnąć przycisk i postępować dalej zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Wynik pojawi się na wyświetlaczu.

Bardzo ważne jest to, że skontrolować trzeźwość można przez całą dobę.

P.W.

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe