"Język wykładowy" w Galerii BipeArt

  • 10.07.2019, 11:23 (aktualizacja 10.07.2019, 11:55)
  • Marek Madej
"Język wykładowy" w Galerii BipeArt
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu i Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają dnia 16 lipca 2019 r. o godz. 15.30 do Galerii BipeArt w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu przy ul. Sienkiewicza 5 na wernisaż wystawy autorskiej Aleny Grom „Język wykładowy”.

Ekspozycja otwiera cykl sześciu wystaw fotograficznych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii WSCHODNIA, ukazującego wybrane zjawiska dziejące się na wschód od granic Polski.

Prace Aleny Grom mówią o problemach wschodniej Ukrainy, a konkretnie o mieście Marinka znajdującym się na linii frontu. Mieszka w nim ok. 6 500 osób, w tym 493 to dzieci, które z różnych powodów nie mogły opuścić strefy wojny. Autorka  koncentruje się na zwykłych ludziach, którzy znajdują się w trudnych warunkach społecznych i politycznych.

Wystawę „Język wykładowy” będzie można oglądać w Galerii BipeArt od 16 lipca przez ponad miesiąc.

Międzynarodowy Festiwal Fotografii WSCHODNIA jest współfinansowany przez Miasto Zamość.

 

Program Międzynarodowego Festiwalu Fotografii WSCHODNIA

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe