PODWÓJNA WPADKA 42-LATKA

  • 11.07.2019, 09:25 (aktualizacja 11.07.2019, 09:43)
  • Marek Madej
PODWÓJNA WPADKA 42-LATKA
Za kradzieże produktów z jednej z drogerii odpowie 42-letni mieszkaniec Krasnegostawu. Mężczyzna wpadł po raz pierwszy, kiedy chciał wynieść ze sklepu warte około 170 zł. perfumy i dezodoranty. W związku z popełnionym przez niego wykroczeniem, na miejscu interweniowali policjanci. Jak się okazało, godzinę później uparty 42-latek ponownie wrócił w to samo miejsce, by dokończyć swoją kradzież. I tym razem miał pecha.

W środę po godzinie 13:00 policjanci z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie, że w jednej z drogerii na terenie miasta personel ujął sprawce kradzieży perfum. 42-latek próbował wynieść bez płacenia perfumy i  dezodoranty o łącznej wartości niespełna 170 zł. Na miejscu interweniowali policjanci. Mundurowi sporządzili dokumentację niezbędną do skierowania wniosku o ukaranie, a mężczyźnie wręczyli wezwanie do stawiennictwa w komendzie.

Niespełna godzinę później dyżurny odebrał ponowne zgłoszenie z tej samej drogerii. Okazało się, że ten sam mężczyzna wrócił i próbował ponownie dokonać kradzieży. Tym razem próbował  wynieść wodę po goleniu o wartości ponad 30 zł. Podobnie jak poprzednim razem miał pecha.

Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna wcześniej wielokrotnie był notowany za kradzieże.  

P.W.

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe