STAŁ NA AMBONIE Z PĘTLĄ NA SZYI

  • 12.08.2019, 09:08 (aktualizacja 12.08.2019, 09:18)
  • Marek Madej
 STAŁ NA AMBONIE Z PĘTLĄ NA SZYI
Dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów mieszkaniec Chełma, który zamierzał popełnić samobójstwo, bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy. 31-letni desperat stał na ambonie myśliwskiej z pętlą na szyi. Funkcjonariusze wykorzystując rozmowę z nim podchodzili bliżej. Gdy mężczyzna nagle wyskoczył został przez nich złapany i wciągnięty do środka.

W piątek dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o próbie samobójczej,  do której miało dojść na ambonie myśliwskiej na terenie gminy Chełm. Na miejsce skierowani zostali policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego sierż. Jakub Strzelecki i st. post. Rafał Kożuch, którzy potwierdzili zgłoszenie. Z uwagi na fakt, że 31-letni desperat znajdował się na wysokości z założoną na szyi pętlą, potrzebna była natychmiastowa reakcja. Funkcjonariusze wykorzystując rozmowę z nim podchodzili bliżej. Gdy mężczyzna nagle wyskoczył został przez nich złapany i wciągnięty do środka. Dzięki temu nie doznał żadnych obrażeń.

   Policjanci bezpiecznie sprowadzili go na dół. Tam został przekazany pod opiekę załogi karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala. Niewątpliwie szybkie i zdecydowane działanie policjantów, jak też przekazane przez samego desperata  zgłoszenie zapobiegły tragedii.

E.C.

 

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe