Ponad 800 podróbek na miejskim targowisku

  • 13.08.2019, 12:13 (aktualizacja 13.08.2019, 13:01)
  • Marek Madej
Ponad 800 podróbek na miejskim targowisku
51-letni obywatel Bułgarii usłyszał wczoraj zarzut wprowadzenia do obrotu handlowego odzieży z nielegalnie naniesionymi znakami znanych marek. Mężczyzna został zatrzymany na terenie giełdy w miejscowości Mokre na jednym ze stoisk, gdzie handlował podrobionymi koszulkami. Policjanci zabezpieczyli ponad 850 sztuk takiej odzieży. Zgodnie z ustawą prawo własności przemysłowej za ten czyn grozić może kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zamojscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami urzędu celno-skarbowego w niedzielę prowadzili działania na giełdzie w miejscowości Mokre. W ich ręce wpadł 51-letni Bułgar, który oferował do sprzedaży podrabiane ubrania.

Cudzoziemiec stracił cały towar, z którym przyjechał pod Zamość. Policjanci zabezpieczyli ponad 850 sztuk koszulek, na których umieszczone były podrobione znaki towarowe wiodących marek odzieżowych. Mężczyzna został wczoraj przesłuchany. Zgodnie z ustawą prawo własności przemysłowej za ten czyn grozić może kara do 2 lat pozbawienia wolności.

D.P.

 

http://lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe