Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 19 marca 2024 04:28
Przeczytaj!

,,AGROS'' Zamość na Mistrzostwach Europy

W dniach 9-11 w Bydgoszczy, Krotoszynie oraz Kielcach odbywały się Mistrzostwa Europy w których brał udział Klub Sportowy ,,AGROS'' Zamość.

Zawodnik Agrosu na Mistrzostwach Europy!

W dniach 09-11.08.2019 r. w Bydgoszczy odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy. Spektakularna wygrana reprezentacji Polski na stałe zapisze się w kartach historii sportu. Polacy pierwszy raz zostali drużynowymi mistrzami Europy w lekkiej atletyce. Sukces Polskiej reprezentacji, to również zasługa zawodnika Klubu Sportowego „Agros” Zamość. Podczas zawodów Dominik Kopeć walczył w sztafecie męskiej 4x100 metrów. Ostatecznie sztafeciarze zajęli 4 miejsce, co pozwoliło biało – czerwonym wysunąć się na prowadzenie. Historyczny sukces Polaków przypadł w roku jubileuszu 100-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Polska ekipa zdobyła 345 punktów, była najlepsza w 10 konkurencjach i wyprzedziła 12 drużyn z całej Europy biorących udział w zmaganiach. Polska nigdy wcześniej nie wygrała klasyfikacji drużynowych mistrzostw Europy i tym bardziej Klub Sportowy „Agros” Zamość jest dumny, że do sukcesu Polskiej reprezentacji przyczynił się zawodnik Agrosu. Zawodnicy sekcji lekkiej atletyki KS „Agros” Zamość wezmą udział w Mistrzostwach Polski Seniorów oraz w Mistrzostwach Świata. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Adam Gardzioła zdobył  Puchar Europy !

W miniony weekend (10.08.2019r.) w Krotoszynie odbył się Puchar Europy w Sumo – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski – Poland Open 2019, połączone z obchodami XV rocznicy powstania Polskiego Związku Sumo. Zawodnik Klubu Sportowego „Agros” Zamość, Adam Gardzioła kolejny raz nie miała sobie równych i Puchar Europy należy do niego. Gratulujemy zwycięstwa!!

Brązowy medal

Łucznicy z Klubu Sportowego „Agros” Zamość wzięli udział w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS w łucznictwie, które odbyły się w Kielcach w dniach 10-11.08.2019 r. Bartłomiej Jarszak zajął wysoką trzecią lokatę.