ZAPRASZAMY NA PIKNIK SŁUŻB MUNDUROWYCH Z MYŚLĄ DLA NIEPODLEGŁEJ

  • 14.08.2019, 11:37 (aktualizacja 14.08.2019, 11:48)
  • Marek Madej
ZAPRASZAMY NA PIKNIK SŁUŻB MUNDUROWYCH Z MYŚLĄ DLA NIEPODLEGŁEJ
W czwartek w Krasnymstawie odbędzie się „Piknik Służb Mundurowych z Myślą Dla Niepodległej”. W programie między innymi prezentacja pojazdów służbowych poszczególnych służb, pokaz sprzętu, psów służbowych, znakowanie rowerów i wiele innych atrakcji.

W czwartek, tj. 15 sierpnia b.r. w Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie odbędzie się Piknik Służb Mundurowych. Swój sprzęt, umundurowanie oraz pojazdy prezentować będą: Policja, Straż Pożarna, Służba Więzienna, Areszt Śledczy, Nadleśnictwo, Jednostka Strzelecka 2011 im. Cichociemnych Plut. Z.S., a także Straż Miejska. W trakcie imprezy przewidzianych jest szereg konkursów dla najmłodszych, możliwość oznakowania roweru, prezentacja psów i pojazdów służbowych, możliwość obejrzenia filmów o służbach i wiele innych atrakcji.

Uroczystości poprzedzi msza święta o godzinie 12:00 w kościele p.w. Św. Franciszka Ksawerego, po której nastąpi złożenie wieńców na cmentarzu. Początek imprezy o godzinie 14:00. Następnie około godziny 15:00 planowana jest potańcówka żołnierska.

Serdecznie zapraszamy.

P.W.

 

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe