STOP koszeniu trawy w mieście

  • 19.08.2016, 13:57
  • red.
stop_koszeniu_trawy_w_miescie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od kilku dni mamy w Zamościu mini rezerwat przyrody – jest to Łączka im. Rafała Wszoły.

Zanany zamojski miłośnik przyrody, przeciwnik koszenia trawy w mieście, a przy tym aktywny uczestnik wszelkich spotkań politycznych naszego miasta, Rafał Wszoła dopiął swego. 12 sierpnia dokonał on uroczystego otwarcia "Łączki" swojego własnego imienia, czyli niewielkiego skrawka zieleni, który ma rządzić się swoimi naturalnymi prawami, bez ingerencji człowieka. Godne uwagi jest ideologiczne tło tego przedsięwzięcia, swoją drogą bardzo głęboko przemyślane.

Gościem uroczystości był założyciel i członek Rodzimego Kościoła Polskiego – pierwszego zarejestrowanego w Polsce rodzimowierczego związku wyznaniowego. Człowiek, który przedstawia się jako "Piast".

Uroczystość okraszona została obrzędem rodem z pogańskich wierzeń naszych przodków.

Łączka imienia Rafała Wszoły znajduje się przed klubem jazzowym im. Mieczysława Kosza.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
RKP.ORG.PL
RKP.ORG.PL 01.09.2016, 10:32
UWAGA: W kwesti formalnej informuje, iż żaden wniosek o patronat nad tym wydarzeniem nie wpłynoł do Rodzimego Kościoła Polskiego, ani nie został przedstawiony Radzie Naczelnej związku. Tym samym łączenie Rodzimego Kościoła Polskiego z jakimikolwiek działaniami przedstawionymi w wyżej jest zwykłym nadużyciem i nie ma najmniejszego uzasadnienia. Rodzimy Kościół Polski nie ma nic wspólnego z przedstawionymi wyżej wydarzeniami.
Andy
Andy 21.08.2016, 07:54
Poroniony pomysł i co mamy zarastać badylami?

Pozostałe