WYPADEK Z UDZIAŁEM OSOBÓWKI I ROWERZYSTY

  • 22.08.2019, 11:30 (aktualizacja 22.08.2019, 11:39)
  • Marek Madej
 WYPADEK Z UDZIAŁEM OSOBÓWKI I ROWERZYSTY
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w m. Janów. W zdarzeniu uczestniczył pojazd m-ki Skoda Octavia oraz rowerzysta, który po zdarzeniu zabrany został przez karetkę pogotowia do szpitala. Apelujemy do uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności oraz o przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Do wypadku doszło wczoraj tuż po godzinie 6:00 rano w miejscowości Janów na DK-12. Jak wynika ze wstępnych ustaleń chełmskiej drogówki, samochód osobowy marki Skoda Octavia, kierowany przez 43-letniego obywatela Ukrainy zderzył się z rowerem, którym poruszał się 62-latek. W wyniku tego, kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący skodą był trzeźwy.

Policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu ustalenie szczegółowych okoliczności tego wypadku.  

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i zachowanie ostrożności. Pamiętajmy, że trwający okres wakacyjny oraz warunki pogodowe sprzyjają wzmożonemu ruchowi jednośladów na naszych drogach. Niezwykle ważnym jest, aby zarówno kierujący pojazdami mechanicznymi jak i rowerzyści stosowali się do przepisów ruchu drogowego i zachowywali szczególną ostrożność na drodze.

J.B.

 
Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe