"Czas jest po naszej stronie"

  • 04.09.2019, 14:57 (aktualizacja 04.09.2019, 15:35)
  • Marek Madej
"Czas jest po naszej stronie"
Międzynarodowa wymiana młodzieży zatytułowana 'Czas jest po naszej stronie' odbywa się w Zwierzyńcu pod Zamościem. Realizatorem wymiany jest zamojskie Stowarzyszenie HEureka Generator. 42 młode osoby z Polski, Węgier, Cypru, Rumunii, Czech i Łotwy od 29 sierpnia wymieniają się doświadczeniami związanymi z zarządzaniem czasem, dzięki czemu nabierają wiele cennych umiejętności, które wykorzystają w swoim dalszym życiu.
Bardzo ważną częścią wymiany jest spotkanie ze społecznością lokalną Lubelszczyzny w dniu 04.09. Uczestnicy projektu odwiedzili m.in. IILO im. Norwida w Krasnymstawie gdzie opowiadali uczniom o swoich doświadczeniach związanych z projektem, o sowich krajach i o tym jak w przyszłości aktywnie angażować się w międzynarodowe wymiany młodzieży by zmieniać swoje najbliższe otoczenie.
 
Stowarzyszenie HEureka Generator realizuje projekt w ramach europejskiego programu Erasmus+, Akcja Kluczowa 1, Sektor 'Młodzież'. Program Erasmus+ umożliwia młodym ludziom z całej Europy tworzenie wspólnych projektów i późniejszą ich realizację.
 
FB/ HEureka Generator
IG: heurekagenerator
www: heurekagenerator.
 
 
Andrzej Smyk
 
Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe