5/10/19 - Debata o ekologii - informacja dla mediów i wszystkich zainteresowanych

  • 03.10.2019, 11:39 (aktualizacja 03.10.2019, 12:01)
  • Marek Madej
5/10/19 - Debata o ekologii - informacja dla mediów i wszystkich zainteresowanych
5 października o godz. 11:00 w zamojskim klubie jazzowym Jazz Club Kosz przy ul. Szczebrzeskiej 3 w Zamościu odbędzie się debata o ekologii z udziałem kandydatów na posłów.

W ramach otwartej dyskusji z uczestnikami podniesiemy bogatą problematykę ekologiczną. Zastanowimy się, co można zrobić, aby zmienić podejście ludzi do kwestii ekologii, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy mamy wpływ na klimat i czy musi on być wyłącznie negatywny. Bez oglądania się na strajki klimatyczne, podejmiemy próbę odpowiedzi na pytanie, co jesteśmy w stanie zrobić, by poprawić jakość życia mieszkańców naszego miasta. Zastanowimy się wspólnie nad interesującymi rozwiązaniami obecnych problemów ekologicznych.

 

Aleksandra Wojtyna

Biuro Posła na Sejm RP dr. Jarosława Sachajki

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe