POLICJANCI ODWIEDZILI UCZNIÓW

  • 03.10.2019, 13:27 (aktualizacja 03.10.2019, 13:47)
  • Marek Madej
POLICJANCI ODWIEDZILI UCZNIÓW
Policjanci spotkali się dzisiaj z dziećmi oraz ich wychowawcami ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie. Podczas spotkania omówiono zasady bezpieczeństwa na drodze oraz zachowania ostrożności w kontaktach z osobami nieznajomymi. Jak zwykle najwięcej radości przyniosła dzieciom wizyta pluszowego przyjaciela sierżanta Lwa.

Dzisiaj policjanci odwiedzili dzieci oraz ich wychowawców ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie, aby przypomnieć im najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Uczniowie przypomnieli sobie jak poruszać się po drodze oraz o obowiązku noszenia elementów odblaskowych.

Dzieci doskonale wiedziały jak zachować się w sytuacji zagrożenia lub gdy zostaną zaczepione przez osobę nieznajomą.

W trakcie spotkania dzieci bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania, wykazując się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia.

Jak zwykle najwięcej radości przyniosła zebranym wizyta policyjnej maskotki - sierżanta Lwa. Dzieci mogły się z nim przywitać i przytulić.

E.K.

 

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe