AMUNICJA ODNALEZIONA W ULU

  • 15.10.2019, 10:22 (aktualizacja 15.10.2019, 10:38)
  • Marek Madej
AMUNICJA ODNALEZIONA W ULU
50 sztuk amunicji w taśmie przyczepionej do pokrywy ula odnalazł właściciel posesji położonej w gm. Miączyn. Natychmiast o znalezisku powiadomił policjantów, którzy zabezpieczyli nietypowe znalezisko.

W sobotę dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o nietypowym znalezisku na jednej z posesji mieszczących się w gminie Miączyn. Właściciel nieruchomości w czasie porządkowania stojących w sadzie starych uli w jednym z nich odnalazł amunicję. O fakcie tym postanowił powiadomić policjantów. Reagujący na zgłoszenie mundurowi zabezpieczyli 50 sztuk znajdującej się w taśmie amunicji. Naboje przytwierdzone były do pokrywy ula od strony wewnętrznej. Policjanci ustalili również, że stary drewniany ul należał do krewnego zgłaszającego. Od kilku lat ul stał pusty, a odnaleziona amunicja pochodzi prawdopodobnie z czasów II Wojny Światowej. Policjanci zabezpieczyli teren, gdzie odnaleziono nietypowe przedmioty, zabezpieczyli również amunicje przed dostępem do niej osób nieuprawnionych.

   Pamiętajmy, że odnalezione pozostałości po czasach wojny mogą być bardzo niebezpieczne. Dlatego też nie wolno ich przenosić, dotykać, czy też rozbrajać. Miejsce odnalezienia należy zabezpieczyć i o znalezisku natychmiast powiadomić Policję.

 

D.K-B.

 

http://www.lubelska.policja.gov.pl

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe