Zmiany w ruchu przy cmentarzach w Zamościu

  • 30.10.2019, 10:47 (aktualizacja 30.10.2019, 11:41)
  • Marek Madej
Zmiany w ruchu przy cmentarzach w Zamościu
ZMIANĘ ORGANIZACJI RUCHU WPROWADZA SIĘ W DNIACH: - przy Cmentarzu Parafialnym (ul. Peowiaków, ul. Przemysłowa) od 31.10.2019 r. od godz. 9:00 do 4.11.2019r. do godz. 15:00. - przy Cmentarzu Komunalnym (ul. Braterstwa Broni, ul. Śląska) od 31.10.2019 od godz. 15:00 do 02.11.2019 r. do godz. 15:00.

Organizacja ruchu zostanie zmieniona w następujący sposób:

 

Cmentarz Komunalny przy ul. Braterstwa Broni:

 

ul. Braterstwa Broni:

- na odcinku od skrzyżowania z ul. Śląską do skrzyżowania z drogą powiatową Zamość-Chyża –Wysokie wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Od strony miejscowości Chyża /na ul. Braterstwa Broni/ zostanie ustawiona bariera drogowa U-20b do połowy jezdni wraz ze znakiem B-2 „zakaz wjazdu”.

ul. Śląska:

  • parking przy stacji trafo zostanie zagrodzony zaporami U-20b ze znakiem B-1 „zakaz ruchu” wraz z tabliczką „Nie dotyczy MZK”. Ruch komunikacji miejskiej odbywać się będzie ul. Śląską do parkingu przy stacji trafo.
  • po stronie prawej jezdni, na odcinku od przepustu przy ul. Rolniczej do ul. Braterstwa Broni wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się pojazdów /znak B-36/ z tabliczkami „Nie dotyczy poboczy”.
  • po lewej stronie jezdni, na odcinku od ul. Chłodnej do ul. Braterstwa Broni, wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się.

 

 

Cmentarz Parafialny przy ul. Peowiaków:

  • wzdłuż ogrodzenia cmentarza obowiązywać będzie zakaz postoju na ul. Peowiaków i zakaz zatrzymywania się na ul. Przemysłowej.

 

Cmentarz Prawosławny przy ul. Odrodzenia – nie planuje się wprowadzania zmian w organizacji ruchu.

 

Marta Lackorzyńska - Szerafin

rzecznik prasowy

Urząd Miasta Zamość

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe