Tradycyjnie i patriotycznie z Namysłowiakami

  • 30.10.2019, 13:56 (aktualizacja 30.10.2019, 14:55)
  • Marek Madej
Tradycyjnie i patriotycznie z Namysłowiakami
W piątek, 8 listopada o godzinie 19:00 w Sali koncertowej Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu rozpocznie się koncert pt. „Tradycyjnie i Patriotycznie”.

Orkiestra pod batutą Tadeusza Wicherka zabierze słuchaczy w muzyczną podróż, prezentując tradycyjne utwory patriotyczne i muzykę ludową. W repertuarze nie zabraknie także najbardziej znanych kompozycji założyciela Orkiestry, Karola Namysłowskiego.

Orkiestrze towarzyszyć będą soliści w składzie:

  • Elżbieta Kozyra - sopran
  • Barbara Rabiega - mezzosopran
  • Tomasz Nadolski - baryton
  • Dariusz Sobczak - bas-baryton

Wydarzenie będzie muzycznym uczczeniem 138. rocznicy założenia Orkiestry przez Karola Namysłowskiego, stąd ten doroczny koncert tradycyjnie nazywany jest także „Karolowym”.

Koncert najstarszej orkiestry symfonicznej w Polsce wpisze się również w tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Bilety na koncert „Namysłowiaków” pt. „Tradycyjnie i Patriotycznie” w cenie 40/30 zł do nabycia bezpośrednio w biurze Orkiestry przy ul. Partyzantów 2 oraz przez Internet na stronie: http://www.namyslowiacy.pl/rezerwacje/531/.

 

Bartłomiej Wojnarowski

 

 

Marek Madej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe