Medale za zasługi dla PKP

  • 27.11.2019, 10:14 (aktualizacja 27.11.2019, 10:42)
  • Marek Madej
 Medale za zasługi dla PKP
W piątek 22 listopada br. w Centrum Konferencyjnym Apart w Zamościu miała miejsce zorganizowana przez PKP LHS sp. z o.o. Gala z okazji dorocznego Święta Kolejarza.

 

        Spotkanie było sposobnością do złożenia przez Posła na Sejm RP Sławomira Zawiślaka Zarządowi Spółki i jej pracownikom gratulacji oraz podziękowań za dobrą pracę oraz wyniki ekonomiczne przynoszące korzyści naszemu krajowi i regionowi. Parlamentarzysta wyraził również słowa podziękowania za wieloletnią i owocną współpracę.

           W tym roku podczas uroczystości po raz pierwszy zostały przyznane Medale za zasługi dla PKP LHS Sp. z o. o., a w gronie wyróżnionych pierwszych dziesięciu osób znaleźli się: Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak, Europoseł Beata Mazurek, Europoseł Tomasz Poręba, Prezes Zarządu PKP SA Krzysztof Mamiński, Prezes Zarządu PKP LHS Sp. z o. o. w Zamościu Zbigniew Tracichleb, Dyrektor Generalny PKP w latach 1990–1996 Aleksander Janiszewski, Prezes Stowarzyszenia Ekspertów i Menedżerów Transportu Szynowego Józef Marek Kowalczyk, Dyrektor Grupy PKP w Belgii Tomasz Lachowicz, Pan Artur Zasada, Polski Menadżer Kolejowy Krzysztof Celiński.

         Wspomniany medal został przyznany zamojskiemu Parlamentarzyście, jak czytamy w treści laudacji, „za lokalne i ogólnopolskie promowanie Spółki oraz pomoc przy pracach związanych z jej funkcjonowaniem, wieloletnie wsparcie podczas implementacji prawa europejskiego do polskiego porządku prawnego oraz stałą współpracę na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat”.
               Poseł Zawiślak, dziękując za to wyróżnienie, zadeklarował kontynuowanie dalszych, wspólnych działań na rzecz zamojskiej Spółki i rozwoju naszego regionu.
 
materiał nadesłany
Marek Madej

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe