Zamojskie Kolędowanie

  • 04.12.2019, 14:55 (aktualizacja 04.12.2019, 15:13)
  • Marek Madej
Zamojskie Kolędowanie ZDK
Zamojski Dom Kultury serdecznie zaprasza instytucje, przedsiębiorstwa, spółki, stowarzyszenia itp. do wspólnego kolędowania na Rynku Wielkim.


Kolędowanie odbędzie się podczas 13 Wigilii na Rynku Wielkim 22 grudnia 2019 roku.
Wydarzenie organizowane jest przez Zamojski Dom Kultury, zamojskich restauratorów, cukierników, piekarzy i Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Zamościu.
Honorowy patronat nad Wigilią sprawują Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Marian Rojek – Ordynariusz Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej i Andrzej Wnuk – Prezydent Miasta Zamość.

Chętne grupy wokalne prosimy zgłaszać do Zamojskiego Domu Kultury telefonicznie 846392021 lub mailowo [email protected]


W tym roku każda grupa ma możliwość zaprezentowania dwóch utworów o tematyce świątecznej, w tym jednej tradycyjnej kolędy.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 6 grudnia.

 

UM Zamość

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
człowiek
człowiek 04.12.2019, 21:07
Dobrze, tylko niech ta Figura już chociaż na rynku nie gwiazdorzy i nie prowadzi szopki. Naprawdę są normalni fajni modzi ludzie-dajcie im szansę. Fajny jest tez Pan Kot, Prosimy,,,,,

Pozostałe