POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA

  • 06.12.2019, 10:38 (aktualizacja 06.12.2019, 10:51)
  • Marek Madej
POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA
Policjanci z Zamościa poszukują świadków zaistniałego w klubie nocnym zdarzenia. Na początku października przebywający tam mężczyzna spadł ze schodów. Osoby, które widziały upadek proszone są o kontakt z Policją.

Zamojscy policjanci pod nadzorem Prokuratury prowadzą postępowanie, w sprawie zaistniałego w dniu 5 października tego roku zdarzenia na terenie klubu nocnego mieszczącego się w Zamościu przy ul. Peowiaków. Funkcjonariusze zostali powiadomieni, że przebywający wówczas w lokalu mężczyzna spadł ze schodów. Prowadzący sprawę policjanci poszukują naocznych świadków tego zdarzenia - osób, które widziały upadek i prosiły o wezwanie pomocy. Z ustaleń policjantów wynika, że naocznymi świadkami upadku najprawdopodobniej były kobiety. 

   Osoby, które posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu tel. 84 677 14 22 (do 15:30) bądź całodobowo: 84 677 14 62, 84 677 14 17 lub 112. W powyższej sprawie do zamojskiej Policji można również zgłaszać się osobiście.
D.K-B.

 
Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe