X Plebiscyt TVK

  • 07.02.2020, 18:21 (aktualizacja 07.02.2020, 18:27)
  • Marek Madej
X Plebiscyt TVK
Wystartowało głosowanie do X Plebiscytu Telewizji Kablowej Zamość Video-Kadr

Telewizja Kablowa Zamość Video-Kadr po raz dziesiąty organizuje Plebiscyt na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zamościa 2019 roku.
To już dziesiąta edycja naszego przedsięwzięcia. Przez dziewięć pierwszych lata zdążyliśmy stać się jedną z najbardziej prestiżowych inicjatyw w zamojskim sporcie. Zwycięzcami naszego Plebiscytu były osoby znane na ogólnopolskiej i międzynarodowej arenie, takie jak  – Paweł Fajdek – czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem. Zarówno Paweł Fajdek, jak i zwycięzcy z poprzednich lat – Tomasz Fugiel i Dominik Kopeć - tym razem również zostali  nominowani. Obecnie nominowaliśmy łącznie 49 podmioty - 36 w gronie sportowców i 13 wśród trenerów.

Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe