Przewrócone drzewo przyczyną wykolejenia

  • 25.06.2020, 17:53
  • Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl
Przewrócone drzewo przyczyną wykolejenia http://www.lubelska.policja.gov.pl
Wczoraj na odcinku pomiędzy stacją kolejową Krasnystaw Miasto a Krasnystaw Fabryczny doszło do wykolejenia się szynobusu relacji Zamość – Lublin. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wstępne ustalenia wskazują na to, że przyczyną zdarzenia było przewrócone drzewo.

Mundurowi wyjaśniają okoliczności wykolejenia się szynobusu relacji Zamość – Lublin na odcinku pomiędzy stacjami: Krasnystaw Miasto a Krasnystaw Fabryczny. Do zdarzenia doszło wczoraj  w godzinach porannych. Pociągiem podróżowało ok. 30 osób. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że przyczyną wykolejenia się pociągu było przewrócone drzewo leżące bezpośrednio na torach. Nikomu nic się nie stało. Funkcjonariusze wyjaśnią teraz okoliczności tego zdarzenia.

JB.

Źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe