I Ty możesz pomóc

  • 09.12.2021, 14:47
  • Marek Madej
I Ty możesz pomóc
Od 10.12.2021 r. rozpoczynamy cykl charytatywnych aukcji na Allegro! Pandemia nie pozwoliła nam zorganizować w tym roku Wieczoru Dobroczynności "odDAM". Ale każdy kto zechce może wesprzeć wyposażenie Rodzinnego Domu, który otworzy się na nowych mieszkańców we wrześniu 2022 roku.
W tym celu uruchomiliśmy przez portal Allegro Charytatywni zbiórkę na ten właśnie cel. Podczas zbiórki będzie można nabyć wyroby wykonane przez naszych wychowanków a także inne rzeczy ofiarowane przez naszych darczyńców. Zachcemy do śledzenia, ponieważ rzeczy będzie stopniowo przybywać.
Sami również możecie wystawić przedmiot w naszej zbiórce. Możecie Państwo to zrobić po kliknięciu na link zamieszczony poniżej.
Link do zbiórki:
Jeśli możesz prosimy także o przekazanie tej informacji dalej.
Pomagajmy razem!
Zbiórka trwa od 10 grudnia 2021 roku do 31 stycznia 2022 roku.

 

-- 
Z Pozdrowiemiami 
Michał Król
Stowarzyszenie Pomocy 
Dzieciom Niepełnosprawnym
„Krok za krokiem” w Zamościu
KRS 0000057364
www.spdn.pl, www.rodzinnydom.spdn.pl
Marek Madej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe