Rozdźwięk w Ratuszu coraz bardziej widoczny

  • 12.10.2016, 15:23
  • red.
rozdzwiek_w_ratuszu_coraz_bardziej_widoczny.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
O tym, że współpraca prezydenta Andrzeja Wnuka z klubem radnych Prawa i Sprawiedliwości układa się różnie, wiadomo nie od dziś. Kolejny tego wyraz mieliśmy w poniedziałek 10 października. Prezydent zaprosił radnych PiS na spotkanie. Pojawiły się tylko dwie osoby.

Prezydent Andrzej Wnuk startując do wyborów jak wiadomo popierany był przez Prawo i Sprawiedliwość. Czas przeszły w tym stwierdzeniu wydaje się coraz bardziej uzasadniony, bo wygląda na to, że poparcie to przechodzi do historii. Widać to podczas głosowań na sesjach, a kolejny dowód mieliśmy w miniony poniedziałek. Prezydent zaprosił klub radnych PiS na spotkanie. Dotyczyło ono ważnych spraw miasta, takich jak przyszłoroczny budżet, czy plany inwestycyjne Zamościa. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że spośród ośmiorga zaproszonych radnych na spotkaniu pojawiło się tylko dwoje: Wanda Sędłak i Piotr Kurzępa.

O przyczynę takiej postawy radnych zapytaliśmy Szefa Lubelskiej Rady Regionalnej PiS Posła Sławomira Zawiślaka.

Jak w każdym klubie, tak i w klubie PiS są ludzie, którym nie koniecznie zależy na współpracy, a bardziej na promowaniu własnej osoby – podsumowuje prezydent.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe