Dyplom... i co potem?

  • 26.10.2016, 16:12
  • red.
dyplom_i_co_potem.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
O tym, jak zaplanować karierę zawodową i jak kreatywnie wykorzystać wiedzę zdobytą w szkole rozmawiano w Medycznym Studium Zawodowym w Zamościu podczas Wojewódzkiej Konferencji Samorządów Szkół Medycznych.

Medyczne Studium Zawodowe wychodzi naprzeciw problemowi, z jakim od lat borykają się absolwenci polskich uczelni. A ten problem to odnalezienie się na rynku pracy przez młodego człowieka uzbrojonego w dyplom, ale nie posiadającego jeszcze doświadczenia zawodowego.

 

Na spotkaniu sporo miejsca poświęcono możliwościom pracy w branży medycznej.

 

Podczas spotkania miał miejsce również panel dyskusyjny z udziałem młodych ludzi, którzy prowadzą własność działalność gospodarczą i sporo już wiedzą o kreatywnym promowaniu siebie na rynku pracy.

 

Było to już czwarte spotkanie tego typu organizowane przez Medyczne Studium Zawodowe w Zamościu.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe