Henryk Ryczek nagrodzony

  • 09.11.2016, 16:37
  • red.
henryk_ryczek_nagrodzony.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W niedzielę 6 listopada odbyła się gala Luksusowa Marka Roku. Po raz pierwszy wydarzenie to zostało zorganizowane nie w Warszawie, a na lubelszczyźnie - w Janowie Podlaskim. Jednym z nagrodzonych podczas tegorocznej gali był zamojski przedsiębiorca Henryk Ryczek.

Ludzie z wielkimi marzeniami i niepoprawni optymiści. Ci, którzy nie boją się podjąć wyzwania, aby swoje marzenia zamienić w rzeczywistość – jednym słowem – ludzie sukcesu listopada gościli w Janowie Podlaskim podczas VII gali Luksusowa Marka Roku. Podczas Gali wręczone zostały statuetki dla produktów, usług i firm – nie tylko polskich, ale z całego świata. To prestiżowe wyróżnienie. Ma promować produkty z najwyższej półki. W gali wzięli udział przedsiębiorcy z Rosji, Szwecji i Szwajcarii oraz między innymi wiceminister turystyki wyspy Mauritius.

 

A wśród tych najlepszych, którzy otrzymali w tym roku statuetkę "Luksusowa Marka roku" znalazł się Henryk Ryczek, właściciel restauracji Morandówka w Zamościu. A poza nim wielu innych, którzy potrafią robić rzeczy niesamowite, jak na przykład Andrzej Pabich, właściciel zoo pod Łodzią. W jego ogrodzie zoologicznym znajduje się 15% światowej populacji białych lwów i tygrysów.

 

Przesłaniem gali była właśnie zachęta do optymizmu i do odwagi w podejmowaniu wyzwań. O tym, jakie to ważne nie tylko w biznesie wie Aleksander Doba, pierwszy w historii człowiek, który samotnie przepłynął Atlantyk.

 

Galę w Janowie Podlaskim poprowadził Maciej Orłoś, a oprócz ludzi biznesu były tam również osobistości świata kultury i rozrywki - między innymi Izabela Trojanowska, czy Krzysztof "Kasa" Kasowski.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aga z Zamościa
Aga z Zamościa 09.11.2016, 19:31
Gratulacje dla p.Henryka. Morandówkę odwiedziłam wspólnie z moim chłopakiem. Miła atmosfera, profesjonalna obsługa i pyszne gofry. Polecam z całego serca. Pan Henryk jest również właścicielem rańcza Debry, też super.

Pozostałe