Spotkanie opłatkowe NU MED

  • 09.12.2016, 21:15
  • red.
spotkanie_oplatkowe.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu odbyło się spotkanie opłatkowe. Życzenia składali sobie pracownicy oraz pacjenci.

Od 1 marca tego roku w Zamościu funkcjonuje Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej. To nowoczesna placówka walcząca z wieloma rodzajami nowotworów. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu sprzętowi i profesjonalnie wykwalifikowanej kadrze.

 

W tym tygodniu kadra oraz pacjenci spotkali się aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świateczno-noworoczne życzenia. Wszystkim zebranym uczestnikom towarzyszyła rodzinna i życzliwa atmosfera.

 

My ze swojej strony pacjentom Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Zamościu życzymy przede wszystkim dużo zdrowia i świąt spędzonych w gronie rodziny a pracownikom dużo wytrwałości w niesieniu pomocy.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe