Najlepsi sportowcy

  • 18.01.2017, 18:59
  • red.
plebiscyt.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ruszył Plebiscyt na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zamość. Zapraszamy do głosowania na swoich faworytów.

Telewizja Kablowa Zamość Video-Kadr po raz siódmy organizuje Plebiscyt na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zamościa 2016 roku.

To już siódma edycja naszego przedsięwzięcia. Przez sześć pierwszych lat zdążyliśmy stać się jedną z najbardziej prestiżowych inicjatyw w zamojskim sporcie. Zwycięzcami naszego Plebiscytu były osoby znane na ogólnopolskiej i międzynarodowej arenie, a ubiegłoroczny triumfator – Paweł Fajdek - został nawet najlepszym zawodnikiem w europie w rzucie młotem. Zarówno Paweł Fajdek, jak i zwycięzca z poprzednich lat – Szymon Kiecana - tym razem również zostali przez nas nominowani, podobnie zresztą jak dwóch spośród dotychczasowych Trenerów Roku - Zbigniew Lewicki i Janusz Stryjewski. Obecnie nominowaliśmy łącznie 42 podmioty - 30 w gronie sportowców i 10 wśród trenerów.

Sportowców wybiera kapituła złożona z zamojskich dziennikarzy. Ważnym głosem jest również głos naszych telewidzów i internautów. Aby zagłosować na swoich faworytów wystarczy wejść na stronę www.zamojska.pl. Tam na bocznym pasku po prawej stronie znajdują się wytypowani przez nas sportowcy oraz trenerzy. Aby oddać głos należy wysłać smsa o treści SPRT. Dodając numer sportowca lub TREN. Również dodając numer trenera pod numer 7148. Koszt jednego smsa to 1.23zł z VAT. Głosowanie kończy się 26 stycznia o godz. 6:00. Natomiast 27 stycznia podczas gali finałowej poznamy zwycięzców. Hotel Mercure ufundował nagrodę dla osoby, która zdobędzie największą ilość smsów w postaci voucheru (dla 2osób) na wyjazd do jednego z hoteli Mercure.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
plebiscyt
plebiscyt 26.01.2017, 09:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.


Pozostałe