Piękny uśmiech – zdrowe zęby

  • 23.01.2017, 16:47
  • red.
zdrowy_konkurs.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 500 prac napłynęło na konkurs „Piękny uśmiech zdrowe zęby” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

Na konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z Wielospecjalistycznym Centrum Stomatologicznym sp. z o.o. ul. Kilińskiego 4 w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK wpłynęło 524 prac z 44 placówek z województwa lubelskiego.

Jury składa serdeczne podziękowanie dla wszystkich uczestników konkursu za pomysłowość oraz umiejętne przedstawienie tematu i celów konkursu. Podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 8 lutego 2017 roku (tj. środa) o godz. 17.00, w Galerii Sztuki Dziecka MDK „Na Kamiennej” w Zamościu.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe