Podsumowanie VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Piękny uśmiech - zdrowe zęby”

  • 10.02.2017, 07:59
  • red.
Podsumowanie VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego  „Piękny uśmiech - zdrowe zęby” Radosław Oktaba
W dniu 08 lutego 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu podsumowano VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękny uśmiech - zdrowe zęby”.

Na konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego
w Zamościu we współpracy z Wielospecjalistycznym Centrum Stomatologicznym sp. z o.o. ul. Kilińskiego 4 w Zamościu, Salonem Firmowym „Meblik” w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK wpłynęło 524 prace z 44 placówek z województwa lubelskiego.

Przyznano 38 nagród i wyróżnień, które wręczyli doktor Pani Danuta Marcyniuk oraz doktor Pani Bożena Cichosz z Wielospecjalistycznego Centrum Stomatologicznego w Zamościu, Pani Katarzyna Todys z Firmy Meblik oraz Pan Andrzej Szumowski - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu.

Fundatorem nagród było Wielospecjalistyczne Centrum Stomatologiczne Sp. z. o.o.
w Zamościu  i Salon Firmowy „Meblik” w Zamościu, MDK Zamość, oraz Rada Rodziców MDK.

Otwarcie uroczystości uświetniła wychowanka zajęć wokalnych MDK prowadzonych przez Pana Pawła Kołodziejczyka Adriana Różańska piosenką „Radość najpiękniejszych lat” oraz inscenizacja szachowa pt.: „Zdrowe zęby” w wykonaniu wychowanków MDK, przygotowana przez nauczyciela  gry w szachy Pana Andrzeja Czochrę we współpracy z  Panem Piotrem Johaniukiem, nauczycielem zajęć teatralnych.
Koordynatorem konkursu z ramienia organizatora była Pani Wioletta Brzozowska. Uroczystość prowadziła Pani Aleksandra Baranowicz.

Dokumentacja fotograficzna - Radosław Oktaba.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe