„Agros” - czterdzieści lat minęło...

  • 24.02.2017, 15:47
  • red.
swieto_agrosu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Klub Sportowy „Agros” Zamość świętuje w tym roku 40 – lecie działalności. Wczoraj z tej okazji odbyła się uroczysta gala.

Klub Sportowy „AGROS” w Zamościu funkcjonuje od 1976 roku. Zawodników trenuje w sześciu sekcjach sportowych: lekkiej atletyce, łucznictwie, kolarstwie, zapasach, sumo, podnoszeniu ciężarów. Klub Sportowy „Agros” Zamość poza szkoleniem dzieci i młodzieży realizuje jeszcze wiele programów. Jednym z nich jest „Lekkoatletyka dla każdego” obejmujący swym zasięgiem wszystkie szkoły podstawowe miasta Zamość i niektóre szkoły w gminie Zamość. Oprócz tego przy klubie funkcjonuje szkółka kolarska. Klub Sportowy „Agros” jest aktywnym organizatorem imprez, szczególnie Mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach, jak i grupach wiekowych.

Działalność klubu podsumowano w czwartek 23 lutego w Klubie Garnizonowym w Zamościu.

W uroczystościach udział wzięli, przedstawiciele władz samorządowych, działacze sportowi oraz byli i czynni sportowcy. Były przemówienia, puchary i podziękowania. Podsumowano także 40 lat funkcjonowania klubu.

Gwiazdą wieczoru był muzyk Rafał Brzozowski.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe