Sesja Rady Miasta

  • 27.02.2017, 18:34
  • red.
sesja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dziś odbyła się XXVII sesja Rady Miasta. Zobaczmy czym zajęli się zamojscy Radni.

Na poniedziałkowej sesji Rady Miasta Zamość podano do wiadomości między innymi informację o stanie bezrobocia oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy w Mieście Zamość za 2016 r. Prezydent Miasta Zamość złożył sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za rok 2016. Rozmawiano o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego w Mieście Zamość z uwzględnieniem działalności Policji i Straży Miejskiej w 2016 roku oraz zamierzeniach na 2017 rok. Przyjęto informację o poziomie zaawansowania realizacji zadań inwestycyjnych, będących w układzie wykonawczym wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych oraz informację z działalności Zarządów Osiedli za 2016 r. Podjęto uchwały w sprawie: przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie skargi Wojewody Lubelskiego z dnia 20 stycznia 2017 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Zamość. Podjęto także uchwały w sprawie zatwierdzenia taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków, przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Zamość na rok 2017, płatnego parkowania pojazdów samochodowych na drogach publicznych miasta Zamość, zmiany Uchwały Rady Miasta Zamość z dnia 31 marca 2014 roku w sprawie przyjęcia „Samorządowego programu działań na rzecz osób niepełnosprawnych Miasta Zamość na lata 2014-2017”, określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2017r.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamość
Zamość 27.02.2017, 20:14
Proszę o informacje na jakie zadania przeznaczone będą środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2017r. ?....

Pozostałe