Zamojska Strefa Aktywności Gospodarczej będzie większa

  • 01.03.2017, 17:55
  • red.
wieksza_strefa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W najbliższym czasie do Zamojskiej Strefy Aktywności Gospodarczej dołączą tereny ulokowane przy ul. Szczebrzeskiej 102.

Zamojska Strefa Aktywności Gospodarczej to ponad 43 hektary uzbrojonych gruntów inwestycyjnych na terenie miasta. Jej powstanie ma na celu zachęcenie przedsiębiorców do prowadzenia działalności na terenach inwestycyjnych miasta Zamość, a co za tym idzie zmniejszenia stopy bezrobocia. Kolejna działka zlokalizowana przy ul. Szczebrzeskiej 102

przeznaczona będzie pod działalność produkcyjną, usługową, logistyczną, dystrybucję, składowanie i magazynowanie, z wyłączeniem usług handlu.

Tereny Zamojskiej Strefy Aktywności Gospodarczej obszarowo są tożsame z terenami Specjalnej Strefy Ekonomicznej „EURO-PARK” MIELEC – Podstrefa Zamość, są one uzbrojone w niezbędną infrastrukturę techniczną oraz posiadają miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwiający realizację na nich inwestycji w zakresie produkcji i usług.

Projekt zostanie sfinansowany w ramach Działania 3.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Aby spełniać warunki zapisane w Programie konieczne jest włączenie terenu przy ul. Szczebrzeskiej 102 do Strefy Aktywności Gospodarczej Miasta Zamość.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe