Otwarte drzwi dla gimnazjalistów

  • 18.03.2016, 19:33
  • red.
otwarte_drzwi_dla_gimnazjalistow.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dziś odbyły się Drzwi Otwarte w zamojskich liceach. Gimnazjaliści mogli odwiedzić szkoły, porozmawiać z ze starszymi kolegami i poczuć klimat swojej przyszłej placówki edukacyjnej.

Dziś swoje drzwi otworzyły I, II i III Liceum Ogólnokszałcące oraz Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu. Pełna entuzjazmu młodzież prezentowała ofertę swojej szkoły i zachęcała do jej wyboru. Dni otwarte to swojego rodzaju święto, któremu towarzyszy wiele imprez towarzyszących, na przykład w I Liceum Ogólnokszałcącym odbył się pokaz capoeiry czy improwizacje teatralne. Uczniowie szczycili się wysokim poziomem nauczania w szkole, zwłaszcza na profilu medyczno- przyrodniczym. Inne ciekawe opcje tej szkoły to profil prawniczy albo mający powstać od przyszłego roku szkolnego humanistyczno-psychologiczny. Młodzież wiążąca swoją przyszłość ze służbami mundurowymi miała możliwość odwiedzenia Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych. Szkoła ta oferuje naukę w klasach m. in. takich jak: celnicza, policyjna, wojskowa, strażacka. Szkoła zachęcała przyszłych uczniów wieloma atrakcjami.

Zespoły Szkół Ponadgimnazjalnych będą organizowały swoje dni otwarte w najbliższy poniedziałek, 21 marca, jedynie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 swoje drzwi otworzy 12 maja.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe